Waar ligt Gedenkkreuz in Oostenrijk?

Gedenkkreuz is gevestigd in de regio Steiermark in Oostenrijk!

Zoek de plaatsnaam:

Gedeme, Gedenek, Gedeg, Gedenkstätte des sowjetischen Speziallagers Nr. 5, Gedenktafel

Hier ziet u waar Gedenkkreuz op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Oostenrijk.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Gedenkkreuz op de kaart?


Webcams vlakbij Gedenkkreuz

Ramsau: Rittisberg in - am Dachstein.


Ramsau: Rittisberg in - am Dachstein - Overdag
Recent
Ramsau: Rittisberg in - am Dachstein - Recent

Ramsau: am Dachstein.


Ramsau: am Dachstein - Overdag
Recent
Ramsau: am Dachstein - Recent

Ramsau: Ramsau am Dachstein.


Ramsau: Ramsau am Dachstein - Overdag
Recent
Ramsau: Ramsau am Dachstein - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Gedenkkreuz ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Steiermark en afstand vanaf Gedenkkreuz.

Plaats#Inwonerskmmijl
Graz122232614288
Leoben22480910968
Kapfenberg32181912477
Bruck an der Mur41325412276
Knittelfeld5127049056
Hall6111976339
Koflach71044711672
Judenburg899928251
Voitsberg9998012175
Murzzuschlag10941015395

Top 10 plaatsen in Oostenrijk en afstand vanaf Gedenkkreuz.

Plaats # Inwonerskmmijl
Vienna11569315219136
Graz222232614288
Linz318116310867
Salzburg41453106138
Innsbruck5112467171106
Klagenfurt69061010364
Villach7588829358
Wels8579478754
Sankt Polten949000171106
Dornbirn1043013295183

Reisadvies Oostenrijk

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Oostenrijk via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Oostenrijko onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Oostenrijk



Reisinformatie Oostenrijk

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Oostenrijk. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Oostenrijk